Farmasi Çok Amaçlı Temizleyici İncelemesi ve Kullanımı

Bu yazımızda Farmasi’nin en çok sevilen ve ev temizliği için kullanılan ürünü Farmasi Çok Amaçlı Temizleyiciyi inceleyeceğiz. Adından da anlaşıldığı üzere her yerde Farmasi çok amaçlı temizleyici bir çok yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Farmasi çok amaçlı temizleyici ile yer, kapı, cam, ayna, banyo, çamaşır ve bulaşık dahil bir çok alanda kullanabilir ve harika sonuçlar alabilirsiniz.

Farmasi çok amaçlı temizleyici sabun ve çiçek kokusu olmak üzere 2 farklı koku ile bizlere sunulmuştur. Zararlı madde içermediği için temizlik sonrasında ferah ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu sebeple en ağır nefes darlığı hastalığı olan KOHA hastalarının bir numaralı tercihi Farmasi temizlik ürünleri olmaktadır. Ürün içerisindeki bitkisel özler insan ve doğaya karşı tamamen dosttur ve kesinlikle zarar vermez. Alerji problemi olan bir çok kişi Farmasi temizlik ürünlerini denemiş ve olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır.

Ürünün kullanımı:

Ev silerken her yarım kova suya yarım kapaktan daha az kullanmanız yeterli olacaktır. Deterjanın yoğunluğundan dolayı bunu daha aza da indirebilirsiniz.

Cam silerken suya bir kaç damla çok amaçlı temizleyici damlatmanız yeterlidir.

Çamaşır yıkarken yarım kapak kullanabilirsiniz.

Üyelik Formu

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

2 Yorum

 • Hatice

  Hatice

  Cevapla

  Farmasininin genel temizleyici bir harika normalde benim cildim çok hassas deterjanlara alerjim var ancak farmasinin bu ürünü tam hayat kurtarıcı ebati küçük ama marifeti çok büyük gönül rahatlığıyla ellerinle her yerde kullanabilmem harika

 • hira

  hira

  Cevapla

  ben çok memnun kaldım evimin her yerinde gonül rahatlıgı ile kulanabiliyorum çok amaclıyı tesekkurler farmasi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * olarak işaretlendi
Kullanılabilir HTML etiket ve semboller: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>